Nabídka

Níže najdete produkty a služby, které nabízíme. V případě jakýchkoli dotazů, či nejasností nás neváhejte kontaktovat přes záložku Kontakt.

Produkty

Prodej Nových pneumatik, ocelových a hliníkových disků

Nepreferujeme žádnou konkrétní značku, ale od každého výrobce si vybíráme prověřené modely s důrazem na vynikající poměr ceny a kvality.

Prodej protektorů Pneu Vraník

Jsme jedním z největších prodejců protektorů Vraník v Liberci, které se vyznačují vysokou kvalitou a časově neomezenou zárukou.

Prodej i výkup použitých pneumatik a disků

Služby

Kompletní práce pneuservisu

Kvalitní vybavení je vždy základem dobře odvedené práce. Proto i my přezouváme a vyvažujeme na strojích které jsou pro svou mimořádnou kvalitu doporučovány do autorizovaných servisů VW, Mercedes atd. Díky pravidelnému seřizování, kalibraci a profesionální obsluze Vám nabízíme velmi dobrou službu za příznivou cenu. Samozřejmostí je přezouvání dodávek, SUV, nízkoprofilových a „Runflat“ pneumatik.

Mytí kol

Je automatickou součástí každého cyklu výměny nebo opravy pneumatiky. Vaše kola jsou pokaždé vyvažována s maximální přesností.

Pneuhotel – sezónní uskladnění pneumatik a kol

Disponujeme vlastním skladovacím prostorem, kde Vám nabízíme sezonní uskladnění pneumatik a kol. Již se nemusíte zabývat správným skladováním a nakládáním do auta. Uskladněná kola v mimosezóně umyjeme, vyvážíme, zkontrolujeme a eventuálně opravíme. Zkrátíte tím čas strávený u nás na při výměně na minimum.

Seřizování geometrie vozidel

Nejmodernější, pravidelně kalibrovanou 3D technologií John Bean Visualiner. Spolupracujeme s mnoha autoservisy, kterým nabízíme zvýhodněné ceny.

Zpracoval: Vít Rutkovský

© 2023 
Pneu Mlýnská

Zpracoval: 
Vít Rutkovský